FAQ
DREAM'IN

 

Dlaczego warto spać na jedwabnej poszewce a nie na bawełnianej lub lnianej?

Poszewki DREAMIN są uszyte z wysokogatunkowego jedwabiu, który w przeciwieństwie do bawełny i lnu jest śliski i delikatny dzięki czemu nie podrażnia naszej skóry ani włosów. Poznaj SEKRETY DREAM’IN i…

 

W  jakich rozmiarach są poszewki dreamin?

Poszewki DREAMIN występują w dwóch najpopularniejszych rozmiarach w Polsce 50x60 cm, która pasuje również na poduszkę profilowaną oraz 40x40 cm, którą możesz zawsze zabrać ze sobą nawet w daleką podróż bo zajmuje niewiele miejsca w bagażu. Jeśli interesuje Cię inny rozmiar poszewki napisz do nas office@dreamin. pl

 

Czy poszewka dreamin może być zapakowana na prezent?

Każda poszewka jest zawinięta w elegancką bibułę i zapakowana w piękne pudełko. Stworzone z wyjątkową dbałością o każdy detal poszewka DREAMIN będzie pięknym prezentem dla Ciebie i Twoich bliskich.

 

Czy na jedwabnej poszewce mogą spać dzieci?

Jak najbardziej! Delikatna skóra dziecka jest szczególnie narażona a sen Twojego maluszka na jedwabnej poszewce minimalizuje ryzyko alergii i podrażnień.

 

Czy poszewka nie jest zimna?

Absolutnie nie! Jedwab ma właściwości termoregulacyjne dzięki czemu daje on przyjemne odczucie chłodu latem, natomiast zimą ogrzewa. Dodatkowo na jedwabnej poszewce skóra nie poci się i może oddychać.

 

Czy poszewkę dreamin można prać w pralce?

Najlepiej poszewkę prać ręcznie ale możesz również uprać ją w pralce wybierając program do delikatnych tkanin. Po odwirowaniu rozwieś równo swoją poszewkę a następnie uprasuj żelazkiem nastawionym na jedwab.

 

Co to jest momme?

Momme to specjalne określenie gramatury jedwabiu. Poszewki DREAMIN uszyte są z wysokogatunkowego jedwabiu o gramaturze 22 momme dzięki czemu będą dbać o Twoją skórę i włosy przez wiele nocy.